Najlepsze odbitki

Prezenty na Dzień Ojca: pomysły na spersonalizowane prezenty z wykorzystaniem zdjęć

Szukasz wyjątkowego upominku na Dzień Ojca, jednak wszystkie pomysły na prezenty wydają Ci się nieco „oklepane”? Kolejny kubek, zestaw kluczy czy smycz to podarunki, które szybko odchodzą w niepamięć. Zatem co podarować tacie, aby móc wyrazić swoją wdzięczność za jego pracę, dobre rady czy za obecność? Dobrym pomysłem jest przygotowanie personalizowanych upominków ze zdjęciami. Sprawdź te propozycje!

Prezent dla Taty


Niecodzienna dekoracja na biurko w pracy — fotoblok

Twój tata pracuje przy biurku i spędza w biurze kilkanaście godzin dziennie? Podaruj mu prezent, który będzie mu przypominać o tym, że jest ktoś, kto go wspiera podczas wypełniania codziennych obowiązków. Wręcz mu fotoblok! To zdjęcie bez ramki przyklejone do czarnego bloczku z szerokiego styroduru.

  • Jest bardzo lekkie, dzięki czemu można z łatwością przykleić je np. na ścianę za pomocą taśmy montażowej bez konieczności niszczenia muru. To duże ułatwienie, zwłaszcza dla osób, które lubią często zmieniać aranżację we wnętrzu.
  • Ma szerokie boki, a więc można wygodnie postawić zdjęcie na półce czy biurku. Nie trzeba kupować dodatkowych ramek, które mogłyby zasłaniać kadr.
  • Bloczek ma czarny kolor, więc dekoracja wygląda bardzo nowocześnie. Świetnie będzie się prezentować zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych, jak i klasycznych wnętrzach.
     

    Prezent dla Ojca

Fotoblok może być wykonany w pięciu różnych formatach. Najmniejszy ma 13x18 cm. To standardowy rozmiar odbitek, zmieści się na każdym biurku czy półce. Nie zajmuje dużo miejsca, ale jednocześnie jest na tyle duży, że można zobaczyć wszystkie niuanse na zdjęciu.

Z kolei największy ma wymiary 30x40 cm. To duże zdjęcie, zatem nie sprawdzi się na biurku. Można go natomiast zawiesić na ścianie i obok niego umieścić mniejsze fotobloki. W ten sposób powstanie wyjątkowa kompozycja, która urozmaici gabinet taty.

Sprawdź również: Oryginalny prezent na Dzień Matki: inspiracje

Klasyczny upominek dla taty — zdjęcie do ramki

Chcesz podarować ukochanemu ojcu coś wykonanego własnoręcznie? Zrób ramkę na zdjęcie! Z łatwością przygotujesz ją np. z gliny samoutwardzalnej. Jest bardzo plastyczna i można ją uformować w dowolny kształt. Dodatkowo, gdy wyschnie, można ją pomalować i zalakierować, aby pięknie się prezentowała.

Zdjęcie dla Taty

Do ramki będziesz potrzebować klasycznych odbitek. Aby fotografia była wytrzymała i ładnie wyglądała, wydrukuj ją w naszym laboratorium na profesjonalnym papierze fotograficznym. Ten materiał charakteryzuje się wysoką gramaturą. Dobrze chłonie barwniki. W rezultacie uzyskane odbitki są:

  • trwałe, odporne na zginanie, a także wilgoć — nie ma ryzyka, że zdjęcia się pogniotą podczas przechowywania;
  • pełne kolorów, które są zgodne z plikiem cyfrowym — zatem wszystkie fotografie wyglądają dokładnie tak, jak na ekranie komputera i nie są wyblakłe.

Zdjęcia wydrukowane na papierze fotograficznym ładnie się prezentują, a wszystkie detale są na nich dobrze widoczne. Ich oglądanie to prawdziwa przyjemność.

Wykorzystaj fotografie z tatą i stwórz z nich wyjątkowy upominek, który będzie mógł zabrać ze sobą do pracy. Dzięki temu, podczas wykonywania swoich obowiązków, ciągle będzie patrzeć na Twoją uśmiechniętą twarz.


20-06-2023
Autor: FF