Najlepsze odbitki

Oryginalny prezent na Dzień Matki: inspiracje

W Dzień Matki wiele osób stara się pokazać mamom, jak bardzo są kochane i doceniane. Można to robić na wiele różnych sposobów. Niektórzy wręczają kwiaty i zabierają mamę na kawę oraz pyszne ciasto. Ty jednak chcesz uczcić ten dzień w bardziej oryginalny i wyjątkowy sposób? Szukasz pomysłów na oryginalny upominek na Dzień Matki? Poznaj nasze propozycje!

Własnoręcznie wykonany album — pamiątka na lata

Jeśli chcesz zaskoczyć mamę, wręcz jej własnoręcznie wykonany upominek. W tym celu możesz wykorzystać nasz mini album na zdjęcia w formacie 10 x 10 cm. Zawiera on 40 kart na spirali, które można związać tasiemką. Wewnątrz znajdzie się miejsce np. na:

  • zdjęcia ze wspólnie spędzonych chwil — zdecyduj się na aktualne ujęcia, a także na te z dzieciństwa. W ten sposób pokażesz, jak zmienialiście się z mamą na przestrzeni lat. Oglądanie albumu ze wszystkimi fotografiami w jednym miejscu to doskonała okazja do tego, żeby powspominać dawne czasy;
  • ulubione suszone kwiaty i zioła — nie tylko wywołają uśmiech, ale także sprawią, że album będzie pięknie pachnieć. Ponadto wyglądają niezwykle uroczo, więc nie warto z nich rezygnować;
  • ciekawe opisy, cytaty nawiązujące do macierzyństwa, daty wykonania ujęć, podziękowania lub życzenia — dzięki nim album nabierze jeszcze bardziej osobistego charakteru. Mama z pewnością się wzruszy podczas czytania Twoich notatek.

Pamiętaj, że możesz zamówić także album z voucherem na odbitki. Dzięki temu bliska osoba będzie mogła samodzielnie wybrać zdjęcia do wywołania, które chce zamieścić w książce.

Czytaj więcej: Wysokiej jakości odbitki - sprawdź, zanim zamówisz

Osobiste dekoracje na ścianę lub półkę — fotoblok urozmaici przestrzeń Twojej mamy

Udało Ci się zrobić z mamą wspólne fotografie, które wywołują uśmiech na twarzy? Nie pozwól, żeby utknęły w pamięci komputera. Podaruj je bliskiej osobie w formie fotobloków. To zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym i przyklejone do czarnego bloczku ze styroduru. Fotobloki wyróżniają się tym, że:

  • są bardzo lekkie, dzięki czemu można przykleić je do ściany za pomocą taśmy montażowej. Nie wymagają robienia dziur w ścianach;
  • mają szerokie boki, a więc można je ustawić na półce i nie będą się przewracać;
  • nie mają ramki, dzięki czemu każde zdjęcie jest pięknie wyeksponowane i nic nie zasłania szczegółów, nawet na brzegach kadru.

Fotobloki są dostępne w pięciu różnych formatach, od 13 x 18 cm do 30 x 40 cm. Dzięki temu można je wykorzystać do zrobienia ciekawego kolażu, np. na ścianie nad łóżkiem lub nad komodą w salonie. To zatem wyjątkowa dekoracja, która sprawi, że wnętrze nabierze osobistego charakteru.

Ponadto fotobloki pasują do przestrzeni w każdym stylu — ich ciemne boki sprawiają, że dekoracje wyglądają bardzo elegancko i pięknie wyróżniają się na jasnej ścianie. Natomiast umieszczone na ciemnym tle, świetnie się w niego wtapiają i tworzą spójną aranżację.

Postaw na osobiste upominki ze zdjęciami, na których jesteś ze swoją mamą. Ich oglądanie sprawi jej wiele radości. Ponadto możesz mieć pewność, że chętnie pochwali się nimi także wśród znajomych!


22-05-2023
Autor: FF