Najlepsze odbitki

Wonder Photo Shop

Co to jest Wonder Photo Shop?

Wonder Photo Shop to zupełnie nowa koncepcja laboratorium fotograficznego, w którym możesz wyrazić swoją kreatywność za pomocą obrazów cyfrowych lub analogowych w nowoczesnym, inspirującym otoczeniu. Wonder Photo Shop proponuje innowacyjne, interaktywne produkty i usługi, dając sposoby i środki do tworzenia niestandardowych przedmiotów. Ponadto, Wonder Photo Shop oferuje sugestie dotyczące projektów fotograficznych, rzemiosła i inicjatyw, zapewniając niezbędną wiedzę i zasoby, aby je zrealizować, np. organizując tematyczne warsztaty dla majsterkowiczów. Baw się zdjęciami na jednym z warsztatów scrapbookingu, aby odkryć swoją kreatywną stronę. Sprawdź jak łatwo i szybko wydrukujesz zdjęcia w różnych formatach i wykończeniach na naszych fotokioskach. Możesz od ręki stworzyć oryginalne prezenty fotograficzne i fotoalbumy, a także projektować i ułożyć personalizowane ozdoby ścienne.

Czym się różni Wonder Photo Shop od zwykłego fotolabu?

  1. Wonder Photo Shop wyróżnia się niestandardowym wystrojem. Jest jak Starbucks pośród zwykłych kawiarni. Dzięki tablicom inspiracji, znajdziesz w nim mnóstwo oryginalnych sposobów prezentacji swoich zdjęć, a przyjazna atmosfera miejsca zachęci Cię do pozostania na dłużej, by sprawdzić całą ofertę i samodzielnie wydrukować zdjęcia w fotokiosku. To miejsce zainspiruje Cię do stworzenia całkowicie spersonalizowanego prezentu lub nietuzinkowej galerii zdjęć w swoim domu.
  2. W każdym Wonder Photo Shopie znajdziesz interaktywny fotokiosk Fujifilm, w którym od ręki zamówisz większość usług oferowanych w sklepie. Za pomocą mobilnej aplikacji, zdjęcia do druku możesz przesyłać bezpośrednio ze swojego smartfona, a także z 8 innych rodzajów nośnika, takich jak: pendrive, czy karta pamięci z aparatu
  3. Oprócz fotousług, w Wonder Photo Shop znajdziesz produkty Instax, takie jak aparaty, czy wkłady do nich. Nie brak tu też akcesoriów do scrapbookingu, czyli sztuki tworzenia ozdobnych kartek i albumów składających się z wycinków, naklejek i zdjęć wydrukowanych na papierze fotograficznym lub na Instaxie.
  4. Wonder Photo Shop to też miejsce spotkań, wydarzeń kulturalnych oraz licznych warsztatów nawiązujących do tematyki fotografii. Warto śledzić swój lokalny WPS w mediach spoełcznościowych, by nie przeoczyć ciekawych eventów.

Wonder Photo Shopy w Polsce

Na mapie znajdziesz wszystkie WonderPhoto Shopy w Polsce. Kliknij na znacznik, by zobaczyć szczegóły.