Najlepsze odbitki

Walentynkowe prezenty – najciekawsze propozycje

Walentynki to wyjątkowe święto. Ten dzień rozgrzewa serca, dłonie, usta i policzki, nawet gdy na zewnątrz rządzi siarczysty mróz do pary z porywistym wiatrem. Święto Zakochanych sprawia, zima jest bardziej znośna, a niskie temperatury nie doskwierają tak bardzo. Zastanawiasz się, jak je celebrować? Oprócz przygotowania wykwintnej kolacji pomyśl także o odpowiednim prezencie dla drugiej połówki. Poznaj nasze propozycje!

 

Fotowydruk – imponująca dekoracja, która przyciąga uwagę

Według nas nie ma nic milszego od pobudki z widokiem na ukochaną osobę. Dzięki temu od razu dzień jest lepszy! Jednak wiemy, że nie każdy ma możliwość budzenia się w obecności drugiej połówki. Jeśli tak jest również w Twoim przypadku, mamy dla Ciebie pewne rozwiązanie, a jest nim… fotowydruk.

To fotografia w dużym rozmiarze wydrukowana na wysokiej klasy papierze fotograficznym. Może być:

  • umieszczona na podkładce z pianki – jest bardzo lekka, więc ją można przymocować do ściany za pomocą taśm montażowych;
  • wywołana na płótnie i zostać naciągnięta na ramę. Taka fotografia wygląda bardzo profesjonalnie!

Fotowydruk umieść np. naprzeciwko łóżka, aby ukochana osoba od razu po pobudce mogła zobaczyć Twoją twarz. Dzięki temu, nawet jeśli Ciebie nie będzie obok, partner poczuje Twoją obecność i miłość.

Twoja walentynka nie ma miejsca w sypialni na powieszenie fotowydruku? Nic straconego. Sięgnij wówczas po mniejszą dekorację – fotoblok. Zamówisz go w wielu różnych rozmiarach – już od 13x18 cm do 30x40 cm, dzięki czemu z łatwością dopasujesz upominek do ilości wolnej przestrzeni.

Zaletą fotobloku jest też to, że zdjęcie znajduje się na lekkim bloczku ze styroduru. Dlatego można je łatwo powiesić bez wiercenia – za pomocą taśm montażowych lub po prostu postawić na półce. Dodatkowo taka dekoracja nie ma oprawy. Pozwala to pięknie wyeksponować cały kadr i likwiduje problem zakupu ramki.

Fotokalendarz – sposób na to, żeby towarzyszyć ukochanej osobie przez cały rok

Twoja druga połówka jest bardzo pragmatyczną osobą? Dla osób, które cenią sobie praktyczne upominki, świetnie sprawdzają się fotokalendarze. Dekoracja tego typu składa się z:

  • drewnianej podkładki, którą można zawiesić na ścianie bądź oprzeć o półkę;
  • 12 kart, po jednej na każdy miesiąc – na każdej z nich można zamieścić własne zdjęcie, które będzie wywoływać uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Są one drukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym, który pozwala uzyskać obrazy pełne niuansów i kolorów. Takie fotografie wspaniale się prezentują i nie niszczą się mimo np. ekspozycji na światło.

Karty są przypinane do podkładki za pomocą specjalnego klipsa. Dzięki temu po każdym miesiącu można wygodnie odpiąć jedną z nich.

Co zrobić z kartami z poprzednich miesięcy? Nie wyrzucaj ich! Wytnij zdjęcia i umieść je w ramkach. Może z nich powstać np. wyjątkowy kolaż! Taka dekoracja z pewnością urozmaici wnętrze salonu czy sypialni i nada przestrzeni przytulnego charakteru. Fotografie z kalendarza mogą się także przydać do przygotowania albumu pełnego wspomnień ze wspólnych chwil. Nie bój się eksperymentować!

Znalezienie odpowiedniego prezentu na walentynki wymaga nieco kreatywności. Jednak warto się postarać, aby zobaczyć uśmiech i wdzięczność na twarzy bliskiej osoby!


06-02-2023
Autor: FF