Najlepsze odbitki

Prezent na Dzień Babci: co sprawdzi się najlepiej?

Pyszne pierogi, które rozpływają się w ustach, ciepłe dłonie poklepujące po ramieniu, pieniądze dyskretnie wsunięte do kieszeni, tak żeby mama nie widziała… wiele jest wspomnień, które kojarzą się z babcią. Zastanawiasz się, jak jej podziękować za te wszystkie niezwykłe chwile? Jak wyrazić swoją miłość? Oto kilka fotoprezentów, które Ci to ułatwią. Poznaj je i sprawdź, co wybrać!

 

Fotoblok – nietuzinkowa alternatywa dla tradycyjnej ramki

Twoja babcia uwielbia dekorować swój dom i często zmienia aranżacje wnętrz? Podaruj jej fotoblok, który będzie mogła umieścić w dowolnym miejscu! Jest to fotografia przyklejona do czarnego bloczku ze styroduru, który jest niezwykle lekki. Takie zdjęcie można nie tylko postawić tradycyjnie na półce, ale także powiesić na ścianie, i to bez użycia gwoździ! 
W jaki sposób? Otóż fotoblok możesz bez żadnych problemów przykleić do wybranego miejsca za pomocą specjalnych taśm montażowych. Szybko, prosto i bez robienia dziur w ścianach. Doceni to każda babcia!

Czy wiesz, że… Zdjęcia zamieszczane na bloczku są drukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym? Wykorzystanie tego materiału sprawia, że szczegóły na obrazach są doskonale widoczne, a kolory są wspaniale nasycone. Dzięki temu fotoblok świetnie się prezentuje w każdym wnętrzu.

 

Fotokalendarz – klasyczny upominek dla babci

Masz więcej zdjęć i trudno Ci zadecydować, które zdjęcie zamieścić na fotobloku? Nie musisz tego robić! W zamian zamów fotokalendarz. Składa się on z:
●    drewnianej, eleganckiej podkładki, którą można przymocować do ściany lub oprzeć np. na półce. Jest ona bardzo sztywna, więc nie ma ryzyka, że kalendarz się zdeformuje pod upływem czasu;
●    12 kart – po jednej na każdy miesiąc. Zdjęcia są drukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym, dzięki czemu obrazy są pełne kolorów i detali. Pod każdym z nich znajduje się praktyczne kalendarium z oznaczonymi najważniejszymi świętami i dniami wolnymi. 
W fotokalendarzu można zamieścić 12 różnych fotografii. Wybierz np. zdjęcia wykonane w konkretnych miesiącach w ciągu ostatnich lat. Np. grudniową kartkę ozdób fotografią świąteczną z ostatniej wigilii, a lipcową – zdjęciem ze wspólnego, rodzinnego grilla. Taka dekoracja z pewnością będzie sprawiać radość ukochanej babci przez cały rok. 

Zainteresuje Cię również: Jak wykorzystać zdjęcia z fotokalendarza?

 

Instapack – nietuzinkowa dekoracja dla babci

Masz babcię, która z nieukrywaną radością wiesza zdjęcia wnuków na ścianach? Wybierz prezent, który jej to ułatwi, czyli Instapack. To zestaw, który składa się z:
●    kwadratowych odbitek, które przypominają nieco stare zdjęcia robione przez aparaty do fotografii błyskawicznej. Świetnie się prezentują i przyciągają wzrok;
●    ramki na ścianę lub półkę, w której można powiesić cztery różne obrazki. Konstrukcja jest bardzo lekka, więc można z łatwością przykleić ją za pomocą taśmy montażowej np. do ściany;
●    sznurka i klamerek, które pozwalają przypiąć odbitki np. nad łóżkiem lub kanapą. Klipsy mają również magnesy, dzięki czemu zdjęcia można przymocować także do lodówki.
Instapack sprawdzi się, jeśli babcia lubi chwalić się zdjęciami krewnych, ale nie ma wystarczająco miejsca, aby zaprezentować wszystkie fotografie np. na dużej ścianie. Dzięki klamerkom będzie mogła regularnie wymieniać obrazki i tym samym odświeżać aranżację wnętrza. 

 

 

Przed wybraniem prezentu zastanów się, co najbardziej spodoba się babci. Postaw na prezent, który sprawi jej największą radość!
 


11-01-2023
Autor: FF