Najlepsze odbitki

Poznaj nasze laboratorium we Wrocławiu- WPS Studio13

Laboratoria fotograficzne, które realizują usługi przez stronę foto.fujifilm.pl, to punkty, które współpracują z nami od wielu lat. Jednym z nich jest Wonder Photo Shop Studio13 we Wrocławiu, który cechuje się nieskończoną kreatywnością. Poznajcie ich bliżej.

Na Waszej stronie można przeczytać takie zdanie, że „Nasz zespół nie ograniczają żadne normy i zasady, dla Was przekroczymy wszelkie granice…” – jak często je przekraczacie i co konkretnie kryje się pod tym stwierdzeniem?

T.CH: Nasz zespół jest w stanie zrobić przeróżne projekty dla naszych klientów, nawet takich, które nie znajdują się w naszej ofercie. Mieliśmy taką sytuację, gdy Klient poprosił o odtworzenie zdjęcia, które wcześniej było podarte. To nie było łatwe zadanie, ale nie niemożliwe. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby fotografia była jak najbardziej przybliżona do oryginału i udało się. Dlatego uważamy, że jesteśmy w stanie przekroczyć wszelkie granice. Nie ma dla nas produktu, czy zadania, którego nie będziemy w stanie wykonać.

 

 

Jak to się wszystko zaczęło? Skąd pomysł na otworzenie laboratorium fotograficznego?

T.CH: Wszystko zaczęło się przypadkiem... Chciałam zakupić drukarkę dx 100, aby drukować sesje dla swoich klientów. Fujifilm zorganizowało warsztaty fotograficzne, na których poznałam Tomka Dytko, który namówił mnie na laboratorium fotograficzne - ma dar przekonywania :) Od tamtej pory współpracujemy z Fuji, czego nie żałuję. Podoba nam się to, że projekt Wonder Photo Shop zakłada, że w tym miejscu można wyrazić swoją kreatywność. Wyrażamy ją my, poprzez tworzenie coraz to nowszych produktów, jak i nasi Klienci, którzy również zlecają nam kreatywne zadania, jak chociażby to, o którym powiedziałam wyżej, czyli rekonstrukcja fotografii. W naszym Studio13 każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł wyrazić kreatywność.

W Studio 13 macie dość bogatą ofertę produktową, począwszy od zdjęć, czy kubków, a nawet personalizowanych fartuchów! Jakie jeszcze produkty można u Was dostać?

T.CH: W naszym studio można zrobić zdjęcia do dokumentów, sesje zdjęciowe, wydruki tradycyjne i wielkoformatowe, foto-kalendarze, breloki, foto-obrazy, kubki, torby bawełniane z nadrukiem, koszulki bawełniane z nadrukiem, fartuchy z nadrukiem, cekinowe poduszki z nadrukiem, porcelana nagrobkowa, sprzedaż instaxów, ramek, albumów itp... Jest tego naprawdę dużo i nie sposób wszystkiego wymienić :) 

Świetnie jest obserwować, jak prężnie się rozwijacie! Jakie macie jeszcze plany na dalszą przyszłość?

T.CH: Chcielibyśmy otworzyć kolejny punkt w niedalekiej przyszłości... myślę o małym centrum handlowym, ale wszystko w swoim czasie. Cały czas staramy się też poszerzać naszą ofertę produktową, więc usług też będzie przybywać. Póki co jesteśmy na etapie wstępnego planowania rozwoju naszej firmy o kolejny punkt i mamy nadzieję, że niedługo nam się to uda :)


18-07-2022
Autor: FF