Najlepsze odbitki

Podaruj Dziadkom radość wspomnień

Mieć Babcię i Dziadka w swoim życiu — lub doświadczać radości bycia jednym — jest warte świętowania. Z okazji Dnia Babci i Dziadka, w okresie świątecznym lub tak po prostu, personalizowane prezenty ze zdjęciami to wyjątkowy sposób na okazanie wdzięczności za ich bezwarunkową miłość.

Zdjęcia dla Dziadków

W cyfrowym świecie drukowane prezenty ze zdjęciami rodzinnymi mają szczególne znaczenie, ponieważ stanowią namacalną reprezentację tego, co ma znaczenie w prawdziwym życiu. Najlepszym sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzy Dziadków, zaraz po spędzeniu z nimi czasu, jest podarowanie wspomnień w formie fotograficznej. Niezależnie od tego, czy mają wnuki od lat, czy też dopiero co zostali Babcią i Dziadkiem, zdjęcia bliskich to najlepszy prezent dla dziadków. Od oprawionych wydruków po kalendarze z ukochanymi wnukami, nasze produkty pomagają uhonorować ich historię i uczcić rodzinną tradycję.

 

Stwórz album z kroniką całej rodziny

Jeśli kiedykolwiek miałeś/miałaś wrażenie, że dotychczasowe albumy rodzinne ze zdjęciami kolekcjonowanymi przez rodziców i dziadków są chaotyczne i nieuporządkowane, to to jest dobry moment, w którym Ty możesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego! Co prawda będzie to wymagało trochę czasu, ale efekt na pewno zachwyci nie tylko Twoich Dziadków, ale i całą resztę rodziny. Oto plan działania:

  1. Przejrzyj wszystkie fotografie rodzinne jakie tylko są w domu Twoich rodziców oraz dziadków i powybieraj te najważniejsze (w szczególności zwróć uwagę na te najstarsze). Wykonaj ich skany lub zrób zdjęcie zdjęcia (może być nawet smartfonem, ważne by były równomiernie oświetlone i nie było widać na nich odbić). Jeśli robisz kopie smartfonem, to skorzystaj z aplikacji google'a -  Photo Scan (dostępne dla androidów i iphone), która znacznie ułatwi proces archiwizowania. Ogranicz liczbę zdjęć do 100 szt. i dodaj do puli kilka zdjęć od siebie z ostatnich lat.
  2. Mając już gotowe pliki ze zdjęciami, zamów odbitki, najlepiej na papierze standardowym, który jest wprost idealny do zdjęć do albumu. Do tego wybierz jeden z kraftowych albumów dostępnych w naszym serwisie, które charakteryzują się świetną jakością wykonania - mają porządną, twardą okładkę i karty o wysokiej gramaturze, dzięki czemu wytrzymają długie lata przeglądania przez kolejne pokolenia. Są dwie wersje kolorystyczne - brązowy i czarny - Ty wybierasz, który lepiej będzie pasował do stworzenia rodzinnej kroniki. Te albumy pomieszczą zdjęcia w formatach 10x10, 10x15, 13x13 lub 15x15. Najciekawiej będzie jeśli pojawi się w nich miks tych formatów :)
  3. Gotowe odbitki uporządkuj chronologicznie. Pozostaw pierwszą kartę albumu pustą, aby umieścić na niej tytuł, np. "Historia rodziny Kowalskich w latach 1946 - 2021". 
  4. Powklejaj zdjęcia i wykorzystaj pozostałą przestrzeń na dodanie odręcznych podpisów, np. datę wykonania zdjęcia, miejsce, imiona ludzi na nich widocznych, a może nawet zabawną anekdotę z nim związane - tu warto skorzystać z pomocy rodziców lub cioć czy wujków, którzy pomogą zidentyfikować sytuacje widoczne na starszych fotografiach. 

Gdy album będzie gotowy, to pozostaje najprzyjemniejsza część procesu - wręczenie go w prezencie ukochanym Dziadkom. Radość z podróży pamięcią do dawnych czasów gwarantowana!

 

 

 

Wspomnienia na cały rok

Innym sprawdzonym pomysłem na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka jest fotokalendarz. Wypełniony zdjęciami wspólnie spędzonych chwil, z rodzinnych spotkań, portretami wnucząt, czy fotkami ukochanego pupila, daje gwarancję udanego podarunku! Nasz Fotokalendarz jest wyjątkowy, bo drukowany na papierze fotograficznym Premium, który daje gwarancję najlepszej jakości zdjęć wytrzymałych na częste przeglądanie. Całość jest spięta na drewnianej podkładce z zawieszką, dzięki czemu można go powiesić na ścianie lub postawić na półce. Niezależnie od tego, czy Dziadkowie mieszkają daleko, czy tuż obok, każdego miesiąca będą mieli coś nowego do uśmiechu.

Fotokalendarz dla Dziadków

A co gdy nie masz czasu na wybieranie wielu zdjęć na przemyślany prezent?

Jeśli posiadasz jedno lub kilka wyjątkowych zdjęć, którymi chcesz się podzielić z Babcią i Dziadkiem, to świetnym rozwiązaniem jest Fotoblok. Zdjęcie wydrukowane na najlepszej jakości papierze fotograficznym przytwierdzone do eleganckiego bloczka, którego minimalistyczna forma pasuje do każdego wnętrza, to świetne rozwiązanie! Fotoblok jest gotowy do powieszenia (i nie trzeba wbijać gwoździ, bo jest bardzo lekki, więc wystarczy samoprzylepny haczyk) lub postawienia na półce (w zestawie jest podpórka). Jest dostępny w 5 rozmiarach, więc jeśli masz kilka wybranych zdjęć, to możesz z nich stworzyć oryginalną galerię zdjęć na ścianie w domu Dziadków.

 

 

 

Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, prezenty ze zdjęciami skupią uwagę na rodzinie. Połącz przeszłość z teraźniejszością i uhonoruj ​​ich pięknymi pamiątkami życia, które dzielą z tobą i twoimi dziećmi.

Prezent dla Dziadków

 


05-01-2022
Autor: FF