Najlepsze odbitki

Pomysł na prezent - Fotoblok

Lubisz proste, ale efektowne rozwiązania? W Twoich czterech kątach stawiasz na modny design, a jednocześnie elegancję? Spraw sobie prezent lub podaruj najbliższej osobie Fotoblok i zatrzymaj na długie lata najlepsze wspomnienia!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi okres, w którym szukamy interesujących prezentów w przystępnej cenie. Fotoblok to idealny pomysł na prezent dla tych, którzy cenią sobie niedrogie przedmioty, które robią wrażenie. Fotografia na bloczku o ciemnych bokach sprawdzi się idealnie jako prezent pod choinkę, jednocześnie gwarantując, że ktoś, kto otrzyma od Ciebie Fotoblok, na pewno nie będzie zawiedziony.  

Czym charakteryzuje się Fotoblok?

Przede wszystkim tym, że Twoje zdjęcie będzie wydrukowane na papierze fotograficznym Fujifilm, który gwarantuje najwyższą jakość i trwałość obrazu na długie lata. Ponadto, Fotoblok możesz zarówno powiesić na ścianie, jak i postawić na biurku, parapecie, stole, półce – gdzie tylko chcesz. Nie musisz obawiać się o to, że będziesz zmuszony wywiercić dziury w ścianie, ponieważ Fotoblok jest niezwykle lekki i możesz go przykleić zarówno na rzepy, jak i gwoździe samoprzylepne, czy dwustronną taśmę montażową. No i najważniejsze – nie potrzebujesz kupować dodatkowo żadnej ramki - Fotoblok jest produktem gotowym do ekspozycji. Dzięki starannie wykonanym bocznym ścianom, Fotoblok sprawia wrażenie, że jest zrobiony z drewna, a samo zdjęcie jest idealnie przycięte do krawędzi. Całość prezentuje się świetnie, prawda? Sprawdź, jak wygląda Fotoblok w różnych rozmiarach i wybierz najlepszy dla siebie.  

Fotoblok

 

Fotoblok

 

Co mogę wydrukować na Fotobloku?

Wszystko! Fotoblok występuje zarówno w klasycznych, prostokątnych formatach, jak i modnych kwadratowych, więc nie musisz się ograniczać. Najważniejsze, by prezentowane na nim fotografie wywoływały najlepsze wspomnienia. Możesz wydrukować zarówno zdjęcie ślubne, jak i z sesji świątecznej dziecka, czy z wypadu na wakacje. Łącz różne formaty, kwadratowe Fotobloki z prostokątnymi - takie kompozycje robią największe wrażenie! 

Fotoblok

Jak przygotować zdjęcie na Fotoblok?

Zanim przejdziesz do przesyłania zdjęcia, musisz wybrać odpowiedni format. Ale od początku - przede wszystkim wejdź na stronę produktową Fotobloku, gdzie możesz dokonać bezpośrednio zakupu i sprawdź, jaki format jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Pod głównym opisem produktu znajdziesz miniaturki, którymi możesz się zasugerować i mniej więcej ocenić, w jakim rozmiarze chcesz wydrukować fotoblok. Następne kliknij przycisk „zamów”, wybierz zdjęcie, które chcesz wydrukować i zaznacz odpowiedni format produktu. Gdy już to zrobisz, edytor pokaże Ci podgląd Twojego zdjęcia na wirtualnym fotobloku. Teraz to Ty musisz zdecydować, czy zdjęcie, które wybrałeś podoba Ci się w takim kadrze, czy chcesz np. lekko je przesunąć. Jeśli tak, kliknij w ołówek i edytuj kadr. Krok został wykonany? Świetnie – wybierz odpowiedni papier (błyszczący lub półmatowy), kliknij dalej, dokończ proces zamówienia i ciesz się Fotoblokiem 

 

 

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, wejdź na stronę Pomocy  i znajdź odpowiedź na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się bezpośrednio z laboratorium, w którym chcesz zrealizować zamówienie.   


17-11-2021
Autor: FF