Najlepsze odbitki

Jak zaskoczyć dziadka? 3 pomysły na prezent

Zakup upominku dla dziadka to jedno z większych wyzwań, przed którym stoisz w tym roku? Senior nie ma zbyt wielu potrzeb, a Ty chcesz go zaskoczyć i podarować mu coś wyjątkowego? Nic tak nie łączy pokoleń, jak wspólne wspominanie dawnych czasów. Wykorzystaj to i podaruj dziadkowi fotoprezent. To spersonalizowany podarunek, który wywoła uśmiech na jego twarzy. Sprawdź, co dokładniej wybrać!

Album pełen wspomnień z dawnych lat – wyjątkowy upominek dla dziadka

W rodzinnym albumie masz wiele zdjęć z dzieciństwa, na których pozujesz razem z dziadkiem? A może senior ma stare fotografie z młodości, których dawno nie oglądał z obawy, że się zniszczą? Zbierz je wszystkie, zeskanuj i ponownie wywołaj! 
Nowoczesne odbitki powstają na profesjonalnym papierze fotograficznym, który wyróżnia się:
●    doskonałym odwzorowaniem szczegółów i nasyceniem kolorów – w rezultacie nawet stare zdjęcia mogą nabrać głębi i barw;
●    odpornością na zagniecenia i na działanie czynników zewnętrznych – te cechy dają Ci pewność, że przedłużysz życie dawnych zdjęć.
Kiedy odbitki będą gotowe, umieść je w albumie. W naszej ofercie znajdziesz taki, który ma twardą okładkę z eleganckimi, sztywnymi kartami spiętymi miedzianą spiralą. Całość jest nie tylko bardzo stylowa, ale także wygodna do przeglądania. Taki album sprawi, że dziadek będzie mógł znów bez strachu pokazywać wszystkim swoje stare zdjęcia oraz opowiadać przy tym barwne historie z młodości. 


 

Czytaj też: Wywoływanie zdjęć: przewodnik początkujących 

 

Fotowydruk w dużym formacie – odmień wnętrze w prosty sposób

Twój dziadek spędza dużo czasu w sypialni lub salonie, więc chcesz nieco urozmaicić to wnętrze? Dobrym pomysłem może być podarowanie seniorowi rodzinnego zdjęcia w formie fotowydruku. To fotografia wywołana w dużym formacie – u nas możesz zamówić obrazy w rozmiarach nawet do 100x100 cm.
Dekoracja o takich wymiarach wypełni wnętrze i nada mu nowego charakteru. Jednak to nie jedyne jej zalety. Fotowydruk:
●    jest dobrze widoczny z daleka. W rezultacie, nawet jeśli dziadek ma problemy ze wzrokiem, z łatwością dostrzeże Twoją uśmiechniętą twarz na podarowanym obrazie;
●    może być wykonany na profesjonalnym papierze fotograficznym o strukturze podobnej do tkaniny bądź na klasycznym płótnie. Taka dekoracja jest nie tylko trwała, ale także świetnie się prezentuje.
 

Zastanawiasz się, jakie zdjęcie wybrać do wywołania? Dobrze sprawdzi się np. fotografia przedstawiająca wszystkie wnuczęta. Możesz także sięgnąć po wspólne zdjęcie dziadków, np. z ostatniej rocznicy ślubu czy z dawnych lat. Przedstaw je w nowoczesnej formie. Nie bój się eksperymentować! Dziadek z pewnością doceni upominek i z radością będzie spoglądać na taki obraz. 

 

Fotokalendarz – praktyczny prezent na cały rok

Jeśli stawiasz na funkcjonalne rozwiązania, zdecyduj się na spersonalizowany fotokalendarz na drewnianej podkładce. Zawiera on 12 kart ze zdjęciami oraz kalendarium na każdy miesiąc; powstaje na papierze fotograficznym, więc nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest także wyjątkowo trwały. 
W fotokalendarzu można umieścić kilkanaście różnych fotografii, np. z różnych lat lub miesięcy z ostatniego roku. Dzięki temu dziadek będzie mógł co miesiąc odkrywać nowe obrazy i cieszyć się ich widokiem.

Zaskocz ukochanego seniora. Podaruj mu zdjęcia, które nie tylko sprawią radość, ale także zachęcą do opowiadania o dawnych latach. Dzięki takim upominkom miło spędzicie czas na rozmowie!


11-01-2023
Autor: FF