Najlepsze odbitki

Wywołaj letnie wspomnienia z Instapackiem

Sezon jesienny w pełni. Deszczowa pogoda, zimne poranki i jeszcze chłodniejsze wieczory – to wszystko sprawia, że coraz bardziej wracamy myślami do ciepłych, letnich dni, gdy odpoczywaliśmy na plaży, w górach, czy po prostu na łonie natury wśród najbliższych. Dlatego jest to idealny moment, aby przywoływać te wspomnienia drukując je na papierze fotograficznym w pakiecie 10, 20 lub 30 zdjęć i ozdobić nimi swoje wnętrza.

CO TO JEST INSTAPACK I DLACZEGO WARTO GO MIEĆ U SIEBIE W DOMU?

Instapack to produkt, który jest jedyny w swoim rodzaju. To gotowy zestaw, którym ozdobisz wnętrza najlepszymi wspomnieniami na kilka oryginalnych sposobów. Dzięki możliwości zakupu odbitek w pakiecie 10, 20 lub 30 zdjęć, po pierwsze – możesz wymieniać zdjęcia co jakiś czas w zależności od okoliczności lub upodobania, po drugie – możesz ozdobić ścianę lub lodówkę w różnych kombinacjach. Do zawieszenia ulubionych zdjęć posłuży Ci sznurek jutowy i ozdobne klipsy, które dzięki magnesom umieszczonym na tylnej ścianie umożliwią Ci umieszczenie odbitek na ścianie magnetycznej lub jakiejkolwiek metalowej powierzchni.

DLA KOGO JEST INSTAPACK?

Dla wszystkich! Bez wyjątku. Niezależnie od tego, ile masz lat, gdzie chcesz go zawiesić, czy kupisz go dla siebie, czy na prezent – instapack sprawdzi się w każdym wnętrzu i będzie świetnym upominkiem na każdą okoliczność.

GDZIE DOSTANĘ INSTAPACK?

Instapack możesz zamówić online na naszej stronie www.foto.fujifilm.pl, ale także stacjonarnie w laboratoriach fotograficznych Fujifilm w całej Polsce. Kliknij w ten link https://foto.fujifilm.pl/laboratoria, znajdź swoje laboratorium na mapie i zamów lub odbierz instapack osobiście!

 


23-09-2022
Autor: FF