Najlepsze odbitki

Velvet – papier, który zmienia zdjęcia w dzieła sztuki

W Fujifilm uważamy, że proces tworzenia fotografii nie kończy się na wyzwoleniu migawki i późniejszej edycji w programie graficznym. Wyznajemy zasadę, że wyjątkowe zdjęcia potrzebują wyjątkowej oprawy. Oprawy, dzięki której zyskują jeszcze bardziej na wartości. W tym celu został stworzony jedyny w swoim rodzaju papier fotograficzny Velvet. Zobacz czym się wyróżnia.

Papier, który robi wrażenie - nie tylko wizualne!

Ten wyjątkowy i wartościowy papier fotograficzny wyróżnia się spośród wszystkich innych papierów dostępnych na rynku. Odwzorowanie barw na Velvet daje efekt modnego filtra - czernie są przygaszone, a przejścia tonalne bardzo miękkie, przy jednoczesnym zachowaniu czystego odwzorowania bieli. Aksamitna powierzchnia przemawia do zmysłu dotyku i zapewnia doskonałe wrażenia z głębokiego matu. Specjalna powłoka antyrefleksyjna niweluje wszelkie odbicia światła, sprawiając, że zdjęcia dobrze się ogląda nawet w bezpośrednim słońcu. 

    

 

Jakie ma zastosowanie?

Papier Velvet jest polecany szczególnie do fotografii portretów, zdjęć artystycznych, sesji beauty, a także fotografii ślubnej, niezależnie czy są to zdjęcia kolorowe czy czarno-białe. Jego duża gramatura oraz wysoka stabilność i trwałość obrazu jest odpowiednia do reprodukcji fotografii artystycznej. Użyty do produkcji fotoksiążek sprawia, że stają się one luksusowymi albumami z fotografią artystyczną. 

    

 

Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym fotografem czy też entuzjastą fotografii, możesz prezentować swoje zdjęcia w kreatywny i innowacyjny sposób – ten papier zmieni Twoje zdjęcia w dzieła sztuki!

Aby zamówić odbitki na papierze Velvet w serwisie FOTO FUJIFILM, wybierz produkt odbitki klasyczne, a następnie w edytorze wybierz papier Profesjonalny o powierzchni Velvet.

   


02-03-2022
Autor: FF