Najlepsze odbitki

Świąteczny prezent dla przyjaciółki: niecodzienne propozycje!

Przyjaźń to wielki skarb, którego często nie docenia się w ferworze codziennych obowiązków. Na szczęście święta Bożego Narodzenia to idealna okazja do tego, aby pokazać bliskiej osobie, ile dla Ciebie znaczy. Można to zrobić np. poprzez wręczenie jej spersonalizowanego prezentu. Dla przyjaciółki doskonale sprawdzą się upominki ze zdjęciami. Poznaj nasze niecodzienne propozycje.

Magiczny upominek na święta dla przyjaciółki – dekoracja na ścianę

Uwielbiasz sobie robić zdjęcia z przyjaciółką? Nie pozwól, żeby utknęły w formie plików cyfrowych, w pamięci smartfona. Przelej wspomnienia na papier fotograficzny i stwórz z nich niezwykłe dekoracje na ścianę. Do wyboru są np.:

fotobloki – to odbitki umieszczone na czarnym bloczku ze styroduru. Nie mają ramki, dzięki czemu całe ujęcie jest dobrze widoczne. Czarne boki dodają fotografiom nutę elegancji. Zaletą tego produktu jest także lekkość. Fotobloki można przykleić na ścianę za pomocą taśmy i nie trzeba obawiać się, że spadną. Dzięki temu przyjaciółka będzie mogła wielokrotnie zmieniać aranżację bez ingerencji w ścianę;

fotowydruki – to zdjęcia wydrukowane w bardzo dużym formacie na grubym papierze fotograficznym FujiFilm Glossy, Satin bądź Canvas White, który przypomina płótno. Można je podkleić cienką pianką, dzięki czemu będą sztywne i gotowe do zawieszenia na ścianie. Jednak możesz je także oprawić w ramę i uzyskać elegancką dekorację. Fotografie wywołane na tych papierach do złudzenia przypominają prawdziwe obrazy, więc świetnie będą prezentować się np. w centralnym punkcie pokoju;

instapack – to atrakcyjna dekoracja na ścianę, półkę, lodówkę lub tablicę magnetyczną. Składa się ze sznurka, klamerek-magnesów, ramki i zdjęć wywołanych w kwadratowym formacie. Wystarczy rozwiesić linkę i przypiąć spinaczami fotografie, aby zyskać niepowtarzalną ozdobę.

Zdjęcia na ścianie będą stale przypominać bliskiej osobie o relacji, jaka Was łączy. Taki podarunek z pewnością wywoła łzy wzruszenia.

Czytaj więcej: 4 wskazówki na kreatywne ozdobienie wnętrz

Fotokalendarz – towarzysz Twojej przyjaciółki na cały rok

Nie jesteś w stanie osobiście wspierać swojej przyjaciółki każdego dnia, jednak chcesz, żeby wiedziała, że zawsze może na Ciebie liczyć? Przygotuj dla niej osobisty fotokalendarz ze wspólnymi zdjęciami. Nasza wersja to elegancka, drewniana podkładka, do której przypina się karty z fotografiami.

Są one drukowane na papierze Premium, który jest dostępny w dwóch wersjach:

błyszczącej – wspaniale odbija światło, a kolory są pięknie uwydatnione;

półmatowej – nie widać na nim odblasków światła ani odcisków palców.

Twoja uśmiechnięta twarz na kolejnych zdjęciach w kalendarzu będzie każdego dnia poprawiać humor przyjaciółce.

Album ze zdjęciami – niezwykle osobista pamiątka na lata

Przeżyłyście z przyjaciółką wiele niezwykłych przygód? Zbierz wszystkie zdjęcia z wyjątkowych chwil i umieść je w albumie na spirali. Wewnątrz znajduje się aż 60 sztywnych kart, które można ozdabiać według własnego pomysłu. Wklej zdjęcia, wpisz sentencje, motywujące cytaty lub hasła, które rozumiecie tylko Wy dwie i stwórz unikatowy prezent dla przyjaciółki na święta.

Zaskocz bliską osobą i przygotuj upominki pełne wspomnień. Szeroki uśmiech na ustach gwarantowany!


23-11-2022
Autor: FF