Najlepsze odbitki

Printlife@home 2022 - co tydzień atrakcyjne nagrody!

Powraca Printlife@home, inicjatywa Fujifilm mająca na celu rozpowszechnianie masowej kultury wydruku fotografii. Po udanych wystawach z ubiegłego roku spółka Fujifilm, która może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w organizowaniu publicznych wystaw fotograficznych, rozpoczyna swoją trzecią wystawę printlife@home, w ramach której również i ty możesz mieć szansę na zdobycie głównych nagród.

Wystawa pt. Printlife@home 2022 - Drukuj swoje zdjęcia. Dziel się swoim życiem. - jest otwarta dla każdego, a Fujifilm zaprasza wszystkich Europejczyków do ponownego podzielenia się swoimi ulubionymi zdjęciami lub zrobienia nowych zdjęć, inspirowanych cotygodniowym tematem, na stronie fujifilm-printlife.eu od początku sierpnia do 4 grudnia 2022 roku, które następnie staną się częścią wspaniałej stałej wystawy fotograficznej online.

Co tydzień wybieranych będzie pięć zwycięskich zdjęć. Zdjęcia zwycięzców będą profilowane przez Fujifilm, a przy odrobinie szczęścia będą oni mogli wygrać jedną z pięciu nagród fotograficznych: voucher o wartości 200, 150 lub 100 euro do wydania na platformie drukującej zdjęcia Fujifilm w danym kraju lub naszą słynną drukarkę instax Link WIDE z pakietem 10 zdjęć lub aparat instax mini 11 z pakietem 10 zdjęć.

Toshi Iida, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający spółki FUJIFILM Europe GmbH powiedział: "Dzielenie się zdjęciami z przyjaciółmi i bliskimi stało się przyjemnym nawykiem w naszym życiu. Gdy drukujemy nasze zdjęcia, by ozdobić nimi ulubione miejsca, wykonujemy pełen miłości gest utrwalając wyjątkowe momenty za pomocą obiektywu aparatu. Fujifilm pragnie łączyć serca ludzi, zwiększać świadomość i wartość zdjęć oraz zachęcać ludzi, aby doceniali drukowane fotografie, lecz nie chce na tym poprzestać. Dlatego właśnie postanowiliśmy kontynuować wystawę Printlife@home organizując jej trzecią edycję.”

Wystawę Printlife@home po raz pierwszy zorganizowano w Europie w 2020 roku i zastąpiła ona wystawę objazdową pt. „100 000 zdjęć”, z której zrezygnowano z powodu pandemii. Printlife@home zdołała zaangażować dziesiątki tysięcy fotografów amatorów, profesjonalistów i hobbystów, których połączyła pasja do fotografii. Pierwsza edycja wirtualnego wydarzenia zgromadziła ponad 10 500 zdjęć w całej Europie, przy bardzo dużym zaangażowaniu głosujących użytkowników.

W drugiej edycji w 2021 roku przesłano ponad 35 000 zdjęć z 21 krajów i ponownie wielu użytkowników wygrało fantastyczne cotygodniowe nagrody. Wśród nagrodzonych było wiele osób z Polski.

Po dwóch latach eksperymentów i sukcesów Printlife@home powraca w 2022 roku w kolejnej edycji, która zapowiada się na jeszcze bardziej ekscytującą i wyczekiwaną.

Opowiadanie wyjątkowych historii poprzez fotografię i sprawianie, by te historie były rozpowszechniane w formie wydruków to cel Fujifilm, do którego będziemy nadal dążyć. W tym roku nadeszła Twoja kolej: weź udział w wystawie Printlife@home2022 organizowanej przez Fujifilm i zainspiruj innych.

Szczegóły dotyczące wystawy oraz wszelkie informacje znajdują się na stronie www.fujifilm-printlife.eu 


22-08-2022
Autor: FF