Najlepsze odbitki

Wzruszający prezent świąteczny dla partnerki: czym ją zachwycić?

Wzruszający prezent świąteczny dla partnerki: czym ją zachwycić? Chcesz zaskoczyć ukochaną niecodziennym upominkiem? Partnerka uwielbia prezenty, które zostały wykonane samodzielnie i od serca, ale… Ty nie masz zdolności artystycznych? Nic straconego! U nas możesz zamówić wyjątkowe podarunki ze zdjęciem, które nie tylko będą pełne emocji, ale także świetnie wykonane. Poznaj nasze propozycje!

Personalizowany album ze zdjęciami – zachowaj wspomnienia na zawsze

Na komputerze, dyskach zewnętrznych czy w pamięci smartfona zalegają setki Waszych wspólnych zdjęć z wyjazdów, ale i przedstawiających „szare życie”? Zbierz je, wyselekcjonuj najlepsze i stwórz niezwykły album z fotografiami.

U nas znajdziesz model na spirali – z pustymi kartami, które można dowolnie ozdabiać. Wklej do środka wywołane odbitki, a następnie umieść obok fragmenty Waszych ulubionych piosenek, motywujące sentencje czy anegdotę dotyczącą uwiecznionego na zdjęciu wydarzenia. Dzięki temu nadasz prezentowi indywidualnego charakteru. To szybki i prosty sposób, aby stworzyć wyjątkowy upominek.

Czytaj też: Zdjęcia na ścianie: jak pomysłowo powiesić fotografie?

Niezwykłe dekoracje na ścianę – wywołaj uśmiech i łzy wzruszenia

Twoja partnerka lubi zdobić wnętrze fotografiami? A może marzy o niezwykłej galerii zdjęć na ścianie? Doskonale się składa! W naszej ofercie znajdziesz upominki, które idealnie się sprawdzą do przygotowania takich dekoracji. Sprawdź np.:

Instapack – to zestaw odbitek w kwadratowym formacie wraz z jutowym sznurkiem, klamerkami z magnesami i ramką. Zdjęcia można po prostu zawiesić na lince np. nad łóżkiem, ale także przypiąć do lodówki za pomocą spinaczy czy umieścić w dołączonym pudełku. Instapack można wykorzystać na wiele różnych sposobów, co sprawia, że jest to bardzo uniwersalna ozdoba;

Fotowydruk – to zdjęcie wywołane w bardzo dużym formacie na wysokiej klasy papierze fotograficznym o podwyższonej gramaturze (240-260 g/m2). Może mieć wykończenie błyszczące, satynowe bądź a’la płótno – w zależności od upodobań. Fotowydruk można oprawić lub zdecydować się na podklejenie pianką (wówczas prezent jest gotowy do powieszenia na ścianie);

Fotoblok – to zdjęcie zamieszczone na czarnym, lekkim bloczku. Dekoracja nie ma ramki, więc cały kadr jest dobrze widoczny. Ponadto ciemne boki konstrukcji sprawiają, że fotografia nabiera pewnego rodzaju głębi. Dzięki temu bardzo elegancko prezentuje się na ścianie czy na półce;

Fotokalendarz – to dwanaście kart umieszczonych na drewnianej podkładce. Arkusze zawierają zdjęcia i rozkład miesiąca. Są wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym – błyszczącym lub półmatowym – który świetnie oddaje kolory z pliku graficznego, a przy tym jest odporny na zniszczenia. Przed wręczeniem podarunku ukochanej osobie można zaznaczyć ręcznie najważniejsze daty np. urodzin czy rocznicy, aby nadać kalendarzowi indywidualnego charakteru.

Wybór dekoracji na ścianę ze zdjęciami jest niezwykle szeroki. Jednak niezależnie od tego, na co postawisz, taki upominek szeroki uśmiech na ustach ukochanej.

Znajdź najlepsze zdjęcia i już dziś wykorzystaj je do stworzenia wspaniałego prezentu na święta dla partnerki!


06-12-2022
Autor: FF