Najlepsze odbitki

Prezent na zakończenie roku – czym zaskoczyć wychowawcę?

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Za Tobą aktywny i pracowity czas. Z pewnością zauważasz, że nie udałoby Ci się osiągnąć tak wiele bez pomocy szkolnego wychowawcy, a także innych nauczycieli. Czy w natłoku spraw związanych z zakończeniem nauki zapomniałeś o przygotowaniu dla nich prezentu? Podpowiadamy, jaki upominek sprawi im najwięcej radości.

 

Co wręczyć nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego?

Z sentymentem wspominasz inspirujące rozmowy na lekcjach, próby wytłumaczenia braku odrobionych prac domowych i zabawne sytuacje, które miały miejsce w klasie. Chciałbyś podziękować wychowawcy za ten pełen emocji czas, dlatego zaczynasz zastanawiać się, jaki prezent na pożegnanie będzie najlepszy. Nie chcesz wręczać popularnych w tym dniu słodyczy czy kwiatów, ale jednocześnie obawiasz się, czy trafisz w gust nauczyciela. Oczywiście liczy się gest i sam fakt wręczenia upominku będzie oznaką Twojej sympatii i uznania dla pracy wychowawcy, ale miły prezent pozostający z nim na długie lata z pewnością okaże się trwalszy niż bukiet róż czy czekoladki. Zobacz, jakie prezenty świetnie sprawdzą się w tym dniu.

Oryginalne pomysły na prezent dla nauczyciela

Zakup oryginalnego prezentu to dowód na to, że nie kupiłeś go w ostatniej chwili w pobliskim supermarkecie. Musiałeś poświęcić czas i wykazać się kreatywnością podczas doboru upominku. Warto wziąć pod uwagę zainteresowania nauczyciela. Może podczas przerwy czy godziny wychowawczej wspomniał Ci o swojej pasji lub nowym hobby? Jeśli wciąż brakuje Ci pomysłu na ten jedyny, wyjątkowy prezent skorzystaj z naszych propozycji upominków, które wywołają uśmiech na jego twarzy.

Czy myślałeś o tym, by przy zakupie prezentu wykorzystać zdjęcia? To niedrogi, lecz niezwykle sentymentalny upominek, który pozostanie z nauczycielem przez dłuższy czas. Oto kilka inspiracji.

  • instapack to nowoczesny i efektowny sposób na udekorowanie mieszkania. Kwadratowe zdjęcia ozdobione są białą ramką. Łączy je jutowy sznurek, do którego przyczepione są za pomocą ozdobnych klipsów. Wywołaj fotografie ze wspólnych wycieczek szkolnych i dołącz do nich podziękowania dla wychowawcy.

  • Fotowydruk na papierze lub płótnie – czy masz w domu zdjęcie całej klasy wraz z nauczycielem? To przepiękna pamiątka, którą możesz wywołać w większym formacie. Idealnie sprawdzi się w tym celu fotoplakat lub fotoobraz. Sam zdecyduj, czy chcesz wręczyć nauczycielowi zdjęcie na papierze, czy płótnie.

  • Album na zdjęcia w opcji z voucheremnie masz zbyt wielu zdjęć z ulubionym nauczycielem? Żaden problem. Możesz wręczyć mu voucher, dzięki czemu sam będzie mógł wybrać, jakie zdjęcia wywoła. W albumie znajdzie się też miejsce na notatki i ozdobne naklejki, które dodatkowo go upiększą. To idealny prezent dla nauczyciela, który ma zdolności artystyczne lub interesuje się scrapbookingiem.

Wszystkie powyższe upominki zamówisz w sklepie Fujifilm. Czy masz już pomysł na niepowtarzalny prezent dla wychowawcy? Skorzystaj z promocji i wręcz ulubionemu nauczycielowi podarunek, który z pewnością pozytywnie go zaskoczy i sprawi mu radość. Wykorzystaj zdjęcia, by przywołać miłe wspomnienia. Kto wie, może po latach się spotkacie i opowie Ci, że wciąż z sentymentem zerka na wspólne fotografie?


09-06-2022
Autor: FF