Najlepsze odbitki

Pomysł na prezent - album

Nie masz pomysłu na prezent, a zbliżają się urodziny Twojej najlepszej przyjaciółki? Niedawno wróciłeś z wakacji, na których byłeś razem z przyjaciółmi i chciałbyś wywołać Wasze wspólne wspomnienia? A może Twoja Babcia kolekcjonuje rodzinne pamiątki i chciałbyś sprawić jej radość, wręczając ręcznie zdobiony album? Dobrze trafiłeś – mamy dla Ciebie propozycję, który wywoła uśmiech na każdej twarzy!

Coraz chętniej doceniamy znaczenie drobnych gestów. Zwłaszcza w dobie pandemii, to właśnie one sprawiają satysfakcję, uświadamiając nas, że piękno tkwi w prostocie i… indywidualizmie. Codziennie staramy się zachowywać jak najwięcej wspomnień, którymi później chcemy się dzielić z najbliższymi. Kątem oka wyłapujemy ciekawe kadry, utrwalając je na fotografiach, często przechowując je w wirtualnym świecie, który w pewnym momencie możemy utracić. Zawodność elektroniki jest dziś chlebem powszednim, o czym świadczyły wielokrotne awarie różnych systemów i programów, które umożliwiają przechowywanie wszystkiego, co najważniejsze w jednym miejscu. A gdyby tak wrócić do tradycji i zacząć wywoływać wspomnienia na papierze, zachowując je na długie lata w personalizowanych albumach, sprawiając innym radość i wręczając wyjątkowy prezent?

 

 

Wykorzystaj swój wolny czas by stworzyć wyjątkową pamiątkę, wyjątkowy prezent

Na początek zaparz swoją ulubioną herbatę lub kawę, usiądź wygodnie w fotelu i posegreguj zdjęcia, które chciałbyś wybrać do albumu. Zastanów się, które kadry są najlepsze nie tylko dla Ciebie, ale także dla osoby, której chcesz podarować wyjątkowy prezent. Dobrym pomysłem będzie dobranie wspólnych fotografii, na których pozujecie razem lub tych, na których jesteście osobno, ale zostały wykonane w miejscu, w do którego wspólnie się udaliście. To doda jeszcze większej frajdy w tworzeniu pamiątkowego albumu. Jeśli już wiesz, które zdjęcia chcesz wydrukować, zastanów się, w jakiej kolejności je ułożysz i jak możesz udekorować wolną przestrzeń wokół fotografii, która pozostaje po wklejeniu zdjęć o wymiarach 10x15 cm lub 15x15 cm. Dzięki temu jeszcze bardziej spersonalizujesz swój prezent, dając do zrozumienia osobie, którą chcesz obdarować albumem, że w jego przygotowanie włożyłeś niemało wysiłku, który zaowocował wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju pamiątką. Nie musisz się ograniczać w wyborze najlepszych zdjęć, ponieważ dzięki 60 kartkom, możesz zachować ich aż 120!
 

Jak mogę ozdobić album?

Do ozdoby albumu nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu. Wystarczy, że w Twoim domu znajdują się rzeczy, takie jak:

  • klej
  • papier do pisania
  • kolorowe długopisy lub flamastry
  • naklejki
  • wszelkiego rodzaju tasiemki, wstążki i co będziesz miał pod ręką
  • no i najważniejsze… Twoja kreatywność :)
  • W internecie możemy znaleźć wiele filmików, dzięki którym możemy nauczyć się nie tylko sztuki dekoracji, ale także pracy z papierem, czy ogólnie pojętego scrapbookingu. Nie bój się wyzwań! :)

Co zrobić, by moje odbitki nie straciły kolorów i były dobrej jakości? 

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na to, czy Twoje zdjęcia są ostre, a kolory odpowiednio dobrane. Za pomocą wielu programów do edycji zdjęć możesz nałożyć specjalne presety lub ręcznie zmienić temperaturę, nasycenie, rozjaśnić zbyt ciemne fragmenty fotografii. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić z edycją, bo może to spowodować nienaturalną kolorystykę. W większości modeli telefonów można znaleźć gotowe filtry, które nie wymagają od użytkownika ręcznej ingerencji w zdjęcie, czyli indywidualnego przesuwania po suwakach, które służą do bardziej zaawansowanej edycji. Jeśli już będziesz miał pewność, że Twoje zdjęcia są odpowiednio przygotowane, a kolory są dla Ciebie satysfakcjonujące, załaduj swoje fotografie do naszego edytora, złóż zamówienie i ciesz się najwyższą jakością odbitek na rynku. Dzięki zaawansowanej technologii profesjonalnego sprzętu do druku, chemii oraz oryginalnemu papierowi Fujifilm masz pewność, że Twoje wspomnienia zachowają swoje kolory na długie lata. Współpracujące z nami laboratoria od lat zajmują się działalnością fotograficzną, zapewniając swoim klientom gwarancję najwyższej jakości wydruku. W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz liczyć na fachową poradę czy dodatkową usługę korekty zdjęć w Twoim zamówieniu bezpośrednio od pracownika wybranego laboratorium za pomocą zakładki „kontakt” na naszej stronie (nie zapomnij podać nr zamówienia do zgłoszenia).

 

W jakich wariantach możesz kupić album?

Album 20x20 cm, który możesz zakupić jako samodzielny produkt lub z voucherem na odbitki o wymiarach 10x15 cm lub 15x15 cm.

Jeśli nie masz czasu na przygotowanie albumu, możesz podarować album z voucherem – to będzie fajny kreatywny prezent. Pomożesz komuś odkryć magię fotografii i przyjemność tworzenia albumu ze wspomnieniami.


27-10-2021
Autor: FF