Najlepsze odbitki

Niebanalne prezenty na Dzień Kobiet: sprawdzone propozycje

Czy chciałbyś 8 marca zaskoczyć swoją ukochaną wyjątkowym i niebanalnym prezentem? Większość mężczyzn tego dnia wręcza swoim wybrankom kwiaty i czekoladki. Jeśli szukasz niecodziennego upominku, poznaj nasze najciekawsze propozycje na niebanalne prezenty na Dzień Kobiet.

Prezent na Dzień Kobiet - co kupić dziewczynie?

Wielkimi krokami zbliża się czas, gdy nasze żony, dziewczyny i mamy mają swoje święto. Tego dnia najczęściej wręcza się im prezenty, które szybko usychają lub zostają zjedzone. Czy chcesz sprawić, by Twoja najbliższa kobieta poczuła się wyjątkowo i wiedziała, że nie kupiłeś prezentu w ostatniej chwili? Okaż jej swoją miłość, wręczając niebanalny prezent na Dzień Kobiet. Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych propozycji, które idealnie sprawdzą się w tym czasie. Polecamy prezenty personalizowane!

Prezentowe pomysły na Dzień Kobiet

Rozumiemy, że tuż przed 8 marca mężczyźni mają niełatwe zadanie. Poszukiwanie wyjątkowego upominku może okazać się wyzwaniem. Jeśli nie chcesz wybrać czegoś, co już dawno wyszło z mody, skorzystaj z naszych sprawdzonych propozycji na niepowtarzalne prezenty.

Istapack ze wspólnymi zdjęciami

Instapack to piękny i efektowny prezent na Dzień Kobiet. Bez względu na to, czy Twoja wybranka jest fanką Instagrama, z pewnością widok wspólnych fotografii wywoła uśmiech na jej twarzy. Zdjęcia drukowane są w formacie kwadratowym, a następnie ozdobione białą ramką. W zestawie Fujifilm otrzymujesz także długi, jutowy sznurek, na którym możesz powiesić dowolną ilość zdjęć. Ozdobne klipsy mogą posłużyć też jako magnes na lodówkę lub ścianę pomalowaną farbą magnetyczną.

   

Personalizowany Fotokalendarz

Przed zbliżającym się świętem kobiet delikatnie zapytaj swoją ukochaną, o jej ulubione zdjęcia. Niech na każdej kartce widnieje Wasze wspólne zdjęcie z wycieczek i romantycznych wyjazdów. Może uda Ci się znaleźć 12 zdjęć zgodnych z porami roku? Wybierz fotografie dobrej jakości i zamów jedyny w swoim rodzaju fotokalendarz.


Album czarny lub beżowy

Czy macie wspólne fotografie z sesji ślubnej, których do tej pory nie udało Wam się wywołać? Jeśli nie zrobiliście tego od razu, piękne wspomnienia szybko mogą zostać zapomniane. Nie pozwól, by odeszły w niepamięć – wywołaj odbitki w Fujifilm wraz z pięknym albumem w twardej okładce w kolorze czarnym lub beżowym. Możesz go zamówić jako samodzielny produkt lub z voucherem na 100 zdjęć. 

Czy warto zamówić prezent personalizowany na Dzień Kobiet? Oczywiście, że tak. To świetny pomysł, który sprawdzi się zawsze, gdy chcesz podkreślić, jak dobrze znasz bliską Ci osobę i jak bardzo cenisz wspólne chwile. Taki prezent jest osobisty i niepowtarzalny, a niekiedy zabawny – jeśli wybierzesz zdjęcia, które kojarzą Wam się z szalonymi, śmiesznymi sytuacjami. Taki upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci kobiety i pozwoli upamiętniać konkretne ważne dla Was wydarzenia. Skorzystaj z powyższych inspiracji i zamów idealny upominek na Dzień Kobiet w Fujifilm.


03-03-2022
Autor: FF