Najlepsze odbitki

Jaki prezent na Dzień Chłopaka? Najciekawsze propozycje

Szukasz atrakcyjnej propozycji na prezent na Dzień Chłopaka? Zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie, aby wyrazić swoje uczucia oraz wdzięczność za jej obecność czy za okazaną dobroć? Wybór upominku warto dobrze przemyśleć, w końcu ma go otrzymać ktoś wyjątkowy! Aby ułatwić Ci znalezienie dobrego prezentu, przygotowaliśmy propozycje, które warto wziąć pod uwagę. Poznaj je!

Fotobloki, czyli zdjęcia bez ramki — wyjątkowy upominek na Dzień Chłopaka dla ważnej osoby

Masz wiele zdjęć z dziadkiem, tatą, chłopakiem lub bratem i chcesz sprawić im przyjemność? Wybierz jedno ujęcie i wywołaj je w formie fotobloku. To fotografia wydrukowana na papierze fotograficznym, a następnie zamieszczona na czarnym bloczku ze styroduru. To bardzo lekki materiał, a zatem zdjęcie można bez problemów umieścić na ścianie, np. za pomocą taśmy montażowej. Nie ma ryzyka, że fotoblok spadnie pod swoim ciężarem. Można go bezpiecznie zamontować np. nad łóżkiem czy kanapą.

Ta dekoracja nie ma ramki, co sprawia, że cały obraz jest dobrze widoczny i pięknie się prezentuje na ścianie; to ważne, jeśli Twoje zdjęcie ma dużo szczegółów. Ponadto fotobloki są dość grube. Dzięki temu można je postawić na półce czy biurku, a tym samym udekorować miejsce pracy lub nauki.

Czytaj: https://foto.fujifilm.pl/poradnik/wysokiej-jakosci-odbitkisprawdz-zanim-zamowisz

Fotowydruki, czyli fotografie w bardzo dużym formacie — wywołaj niesamowite wrażenie na bliskiej osobie

Chcesz zaskoczyć swojego chłopaka lub zamierzasz zrobić mu miłą niespodziankę? Postaw na fotowydruki! To duże dekoracje na ścianę, które są dostępne w rozmiarach od 30x30 cm do nawet 100x100 cm. Doskonale sprawdzą się do urozmaicenia aranżacji nad łóżkiem, kanapą, komodą czy biurkiem, ponieważ:

  • zdjęcia są drukowane na papierze lub płótnie Fujifilm w fotograficznej jakości. Obrazy mają dobrze nasycone kolory, a więc wyglądają niczym pliki cyfrowe na ekranie komputera czy telefonu. Ponadto są ostre, dzięki czemu ich oglądanie to czysta przyjemność;
  • wydruki są trwałe i nie niszczą się zbyt szybko pod wpływem wilgoci czy słońca. To sprawia, że mogą wisieć długo na ścianach i nic im się nie stanie. Co więcej, wiele osób może oglądać i dotykać takie zdjęcia bez ryzyka, że się uszkodzą. A zatem można nie tylko je bezpiecznie umieszczać jako dekoracje na ścianie, ale też przeglądać;
  • zdjęcia drukowane na papierze występują w kilku wersjach, np. błyszczącej, matowej czy satynowej. Pierwsza z nich to dobry wybór, jeśli cenisz wyraziste fotografie, na których wszystkie szczegóły są dobrze widoczne. Matowe odbitki sprawdzą się, jeśli nie lubisz, gdy na zdjęciach widać odbłyski światła. Z kolei satynowe są niezwykle eleganckie i ozdobne. 
  • wydruk na płótnie ma matowe wykończenie o wyraźnej strukturze materiału. Wysoka biel tkaniny sprawia, że barwy nadruku nie odbiegają od oryginału. Fotowydruk na płótnie jest naciągnięty na blejtram, dzięki czemu jest gotowy do powieszenia. Cały obraz jest dobrze widoczny z daleka i nie trzeba go oprawiać w ramki. To sprawia, że dekoracje są bardzo eleganckie i z daleka przyciągają wzrok.

      

Fotografie to bardzo osobisty upominek, który sprawi radość niejednemu mężczyźnie. Zatem znajdź interesujące ujęcia i wykorzystaj je jako prezent na Dzień Chłopaka.


25-09-2023
Autor: FF