Najlepsze odbitki

Instapack - niedrogi i efektowny prezent

Okres świąteczny to czas, w którym często zastanawiamy się nad tym, jaki prezent kupić najbliższym, nie wydając przy tym milionów. Jeśli zależy Ci na tym, aby podarunek był oryginalny i zapadał w pamięci na długo, a jednocześnie był przydatny i niedrogi, to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Podarowując pod choinkę Instapack masz pewność, że prezent uwieczni Wasze najpiękniejsze, wspólne wspomnienia i nie raz wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Zdjęcia na sznurku


Zalety Instapack

Instapack jest produktem o wielu zaletach i możliwościach zastosowania. Możesz wykorzystać go jako prezent, obdarowując najbliższą osobę oryginalną pamiątką, przywołującą najpiękniejsze wspomnienia. Możesz także zamówić go dla siebie do ozdoby domu lub miejsca pracy sprawiając, że te najważniejsze chwile będziesz mieć zawsze blisko siebie, w jeszcze piękniejszym wydaniu. Modne drewniane klipsy dodadzą charakteru każdemu zawieszonemu zdjęciu. Jutowy sznurek pozwoli ułożyć zdjęcia w niebagatelny sposób, a magnesy ukryte w klamerkach sprawiają, że możesz ozdobić swoimi fotografiami lodówkę, bądź ścianę pomalowaną farbą magnetyczną.  

Jak udekorować przestrzeń za pomocą Instapack?

Możliwości jest wiele, ale to Ty wybierzesz najbardziej odpowiednią dla siebie. Dzięki jutowemu sznurkowi, dołączonemu do zestawu, możesz powiesić zdjęcia zarówno na ścianie, jak i w każdym, dowolnym miejscu, które przyjdzie Ci do głowy. Możesz także stworzyć gotowy, oryginalny prezent dla kogoś bliskiego, korzystając z poniższych porad.
 

1.    Gałąź, światełka i Twoje najlepsze wspomnienia

Wykorzystaj zwykłą gałąź. Oczyść ją i owiń wokół niej lampki LED na druciku. Podziel sznurek jutowy na 3 równe części i przywiąż do gałązki. Zawieś swoje zdjęcia za pomocą dołączonych do zestawu klipsów. Powieś Twoją nową dekorację na ścianie, włącz lampki i gotowe! Zdjęcia wydrukowane z Instapackiem właśnie sprawiły, że Twoje wnętrze nabrało niepowtarzalnego charakteru, wprowadzając przytulny klimat w stylu boho. Twoi znajomi na pewno zaczną zadawać pytania, jak udało Ci się zrobić taką ozdobę :) Tak przygotowaną dekorację możesz również zapakować jako prezent i podarować komuś pod choinkę, wspólnie aranżując przestrzeń osoby obdarowanej. Efekt? WOW! 

2.    Twoje ulubione zdjęcia na ścianie lub nad biurkiem

Instapack posiada tą zaletę, że nie musisz ograniczać się w wyborze swoich zdjęć. Dzięki zróżnicowanym pakietom, możesz wywołać swoje zdjęcia w ilości 10, 20 lub 30 sztuk. To znaczy, że jeśli ciężko jest Ci zdecydować, które zdjęcie chcesz zobaczyć na ścianie, możesz wydrukować ich więcej i wymieniać na inne, wedle uznania. To sprawia, że Twoja przestrzeń nie będzie nudna, a wspomnienia będzie można wywoływać np. w zależności, od okazji. Możesz umówić się ze swoją przyjaciółką, mamą, babcią, czy kimkolwiek chcesz, że gdy otrzyma od Ciebie pod choinkę Instapack, w każde kolejne święta będziecie zamieszczać na ozdobnych klipsach zdjęcia, na którym wspólnie celebrujecie ten magiczny, świąteczny czas. Wystarczy, że znajdziecie kawałek wolnej ściany lub miejsca nad biurkiem, które poza wybranymi uroczystościami, na co dzień może umilać Wam dzień.
(zdjęcie z zaaranżowanego pomieszczenia w biurze – na przykład)

Zdjęcia na sznurku w ramce

zdjęcia na kratce

3.    Lodówka wcale nie musi być bezbarwna i nudna

Instapack to także możliwość zamieszczenia swoich ulubionych wspomnień na lodówce lub tablicy magnetycznej. Dzięki magnesom znajdującym się na tylnej części ozdobnych klipsów, możesz ozdobić swoją lodówkę kolorowymi zdjęciami. Wystarczy, że przypniesz klipsem i przyczepisz do punktu, w którym znajduje się magnetyczna przestrzeń. Prawda, że proste? Wykorzystując Instapack jako prezent, możesz też w oryginalny sposób go podarować – zamiast chować go pod choinkę, możesz umieścić instapack na lodówce z gotowymi zdjęciami, ozdabiając ją dodatkowo elementami świątecznymi – lampkami led, czy kawałkami jodły lub świerku, które także możesz zamieścić na sznurku dołączonym do zestawu. Udanej zabawy! :)

Zdjęcia na lodówce

Czy klamerki i sznurek muszę kupować osobno?

Nie, w skład zestawu wchodzi: jutowy, 1,5 metrowy sznurek, 10 drewnianych klipsów z magnesami oraz zdjęcia, które możesz wydrukować w pakiecie 10, 20 lub 30 sztuk. Całość zapakowana jest w ozdobne, kartonowe pudełko. To od Ciebie zależy, ile zdjęć chcesz wywołać. Cena różni się w zależności od pakietu. Aby dowiedzieć się więcej na temat produktu, kliknij tutaj

Instapack prezent wow


 


03-11-2021
Autor: FF