Najlepsze odbitki

Pomysł na prezent - zdjęcia w dużym formacie

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Nie chcesz kolejny rok z rzędu kupować skarpetek tacie, czy kremu dla babci? Lubisz zaskakiwać oryginalnymi prezentami, ale nie znalazłeś/-aś do tej pory nic takiego? Mamy dla Ciebie pomysł jak wywołać uśmiech i sprawić, że Twoje prezenty będą cieszyć bliskich codziennie ze ścian w ich domach!

Często szukasz nieoczywistych rozwiązań pod kątem dekoracji wnętrz? Lubisz uzupełniać galerię Twoich wspomnień, oprawiając je w ramkę i wieszając na ścianie? A może jesteś miłośnikiem sztuki i zależy Ci na ścianie pełnej ciekawych i inspirujących obrazów? To wszystko jest możliwe do osiągnięcia dzięki Fotowydrukom i odbitkom, które szybko i łatwo zamówisz w serwisie Foto Fujifilm!  

 

Czym jest Fotowydruk i jak mogę go wyeksponować? 

Fotowydruk to druk wielkoformatowy, który w prosty sposób wyeksponuje Twoje ulubione zdjęcia rodzinne, z podróży lub ślubu i pasuje do każdej ściany. Zdjęcie w dużym formacie możesz wydrukować zarówno na papierze fotograficznym (błyszczącym lub satynowym) w formie plakatu (do oprawienia w ramkę), jak i na płótnie, które jest obite na drewnianej ramie, a więc gotowe do powieszenia.

 

 

Każdy ma to jedno ulubione zdjęcie, z którym chętnie by się podzielił z bliskimi. A wyjątkowe fotografie zasługują na wyjątkową oprawę - najlepiej w dużym formacie! Zdjęcie wydrukowane i oprawione w elegancką ramkę stanowi świetny prezent. Fotografia z wnuczętami sprawi wiele radości dziadkom, ciocię uszczęśliwisz wydrukiem z jej ukochanym pieskiem, a tatę-żeglarza na pewno ucieszy jego portret na tle swojego jachtu. Wykazując się znajomością zainteresowań bliskich, na pewno trafisz z odpowiednią fotką, a prezent od Ciebie będzie przywoływał radosne wspomnienia, ilekroć spojrzą na zdjęcie wiszące na ścianie. 

 

Stwórz oryginalną galerię zdjęć w trzech, prostych krokach:

1. Wybierz najpiękniejsze wspomnienia i zamów odbitki o wymiarach 20x30 cm lub 21x30, które są teraz w promocyjnej cenie 4,99zł za szt. Pomyśl również o zamówieniu kilku zdjęć w mniejszym formacie, np. 10x15, aby nadać niepowtarzalnego designu Twojemu domowemu wnętrzu. Dokonasz tego siedząc wygodnie na kanapie za pośrednictwem komputera lub smartfonu (nie trzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji). 

2. Zrób z kilku ramek mozaikę, układając je w różne strony, zarówno poziomo, jak i pionowo, tworząc wyjątkowy układ zdjęć na ścianie. Jeśli nie wiesz, jak chcesz rozmieścić ramki, poproś o pomoc drugą osobę i sprawdź, w jakim układzie będą prezentować się najlepiej, lub rozrysuj projekt układu na kartce. 

 

3. Zdjęcia zawieszone? Świetnie. Teraz czas na dekoracje. Rozwieś wokół ramek dekoracyjne lampki LED, zostaw włączone tylko podświetlone zdjęcia i wyłącz światło. Weź do ręki ciepłą herbatę, usiądź wygodnie pod kocem i odpal ulubiony serial. Zrobiło się przyjemnie i klimatycznie, prawda?


23-11-2021
Autor: FF