Najlepsze odbitki

Zaskocz ukochaną osobę w te Walentynki

Wiele osób mówi, że Święto Zakochanych jest zbyt komercyjne, ale tak naprawdę każda okazja jest dobra, aby wyrazić ciepłe uczucia wobec najbliższej osoby. Jak to zrobić? Oto kilka pomysłów na upominek, z którego będzie emanowała miłość

Bądźmy szczerzy: zdjęcia są językiem miłości wszystkich. A w tym roku Twoje zdjęcia wystarczą, aby stworzyć wyjątkowe prezenty walentynkowe, by upamiętnić historie, które dzielisz z ukochaną osobą. Wszystko zaczyna się właśnie tutaj, od pomysłowych prezentów fotograficznych, które są zrobione tak, by przetrwać próbę czasu — każdy wykonany z wysokiej jakości materiałów, które sprawią, że piękne wspomnienia będą powracać do Was jak żywe.

Album pełen romantycznych wspomnień

Zapewne masz pod ręką mnóstwo zdjęć z ukochaną osobą. Ale te oglądane na ekranie smartfona czy laptopa nie mają w sobie aż takiej „mocy” jak obrazy w wersji papierowej. Co powiesz więc na to, aby wybrać te najpiękniejsze, kryjące w sobie gorące emocje i wspomnienia i umieścić je w albumie na zdjęcia? To może być hit i pamiątka na lata – zwłaszcza jeśli taki album przygotujesz własnoręcznie.

Jak to zrobić? Możesz śmiało wykorzystać na przykład album na zdjęcia od Foto FUJIFILM, zwłaszcza ten w wersji z czarną okładką i napisem „Memories”. Ma formę vintage’owego kołonotatnika, zamykanego elegancką wstążeczką, a wewnątrz można umieścić nawet 120 zdjęć! Możesz też ozdobić go technikami scrapbookingowymi, sięgnąć po naklejki, dodać własnoręczne podpisy do fotografii… decyzja należy do Ciebie!

Album fotograficzny na prezent
W albumie zmieszczą się zdjęcia w rozmiarach 10x10, 10x15 i 15x15
- najlepiej, jeśli zastosujesz miks tych wszystkich formatów
Album fotograficzny na prezent
Kraftowy, barwiony w masie papier w albumie ma wysoką gramaturę,
można po nim pisać i przyklejać dodatkowe ozdoby.


Fotokalendarz, który przypomni o łączącym Was uczuciu przez cały rok

O miłości, która jest między Wami, warto sobie przypominać każdego dnia roku, a nie tylko w Walentynki. Pomocny będzie więc kalendarz, w którym każdy miesiąc przywoła nową odsłonę pięknego uczucia. Luty może być romantyczny, marzec zabawny, miesiące wakacyjne mogą przypomnieć o ostatnim urlopie we dwoje, a jesienne i zimowe stronice mogą być wypełnione rozgrzewającymi emocjami.

Przygotowanie takiego fotokalendarza jest szybkie i proste! Wystarczy, że wybierzesz, czy ma być wydrukowany na błyszczącym, czy półmatowym formacie (ten drugi jest lepszy, jeśli kalendarz posłuży też do tworzenia zapisków i będzie często dotykany). Potem dobierz idealny kadr na każdy miesiąc, potwierdź zamówienie i gotowe!

Fotokalendarz
Karty fotokalendarza są drukowane na papierze fotograficznym Premium, co gwarantuje najwyższej jakości obraz


Romantyczny Instagram „na żywo”, czyli instapack

Związek z ukochaną osobą jest krótszy, więc nie macie jeszcze wielu fotograficznych wspomnień? Na pewno masz chociaż kilka ujęć, które możesz wykorzystać. Wystarczą nawet 2-3 zdjęcia z Instagrama i… trochę kreatywności. Wybierz kilka romantycznych kadrów z sympatią, a dodatkowo wykonaj parę dodatkowych zdjęć. Na przykład takich, na których w kreatywny sposób uchwycisz napis „Kocham Cię” albo inne (krótkie!), miłosne wyznanie. Gotowe?

Teraz przygotuj własny, kreatywny Instapack. To 10, 20, a nawet 30 kwadratowych odbitek w komplecie z jutowym sznurkiem i klamerkami ozdobionymi kolorowymi serduszkami. Dla dodatkowej ozdoby możesz owinąć krótką linkę z lampkami LED - światełka nadadzą przytulnego klimatu wieczorami. Taką kompozycję możesz zawiesić nad kanapą w salonie albo na półce nad łóżkiem w sypialni. Ten drobny gest może wzruszyć ukochaną osobę!

instapack   instapack

To oczywiście nie koniec kreatywnych prezentów, które możesz sprawić najbliższej osobie (nie tylko) w Walentynki. Pomyśl również np. o romantycznej kolacji tylko we dwoje, zmysłowym masażu czy wypadzie za miasto. Te piękne, ale ulotne chwile koniecznie uwiecznij również w kadrze! Zdjęcia z celebracji Dnia Zakochanych mogą szybko trafić na ścianę w salonie, stolik nocny w sypialni czy biurko w pracy – tak, by miłość była Twoją siłą napędową w każdym momencie. Spróbuj koniecznie!


26-01-2022
Autor: FF