FUJIFILM

Polityka prywatności

Firma FUJIFILM Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce dziękuje za zainteresowanie Internetowym Studiem Fotograficznym Fujifilm.

Naszym zamiarem jest pozostawienie użytkownikowi jak najpełniejszej kontroli nad przekazywanymi danymi osobistymi. Jest dla nas niezwykle ważne, aby odwiedzający naszą stronę www czuł pełen komfort.

Przekazywane dane osobiste podczas "Składania zamówienia" są wymagane, aby dostarczyć przesyłkę na wskazany przez Państwa adres. Wszelkie przekazywane nam dane, łącznie z adresem poczty elektronicznej, będą wykorzystywane w sposób opisany poniżej.

Przekazane nam dane osobiste są zbierane i przechowywane. Dzięki nim możliwa będzie realizacja konkretnych zamówień. W każdym przypadku, czy to podczas przeglądania czy przesyłania nam jakichkolwiek informacji, proces ten jest zawsze pilnie przez nas śledzony. Dane takie pomagają nam między innymi w precyzyjnym przekazywaniu informacji zwrotnych, są także nieocenionym źródłem wiedzy na temat częstotliwości odwiedzania poszczególnych miejsc na naszej stronie internetowej.

Przekazane nam i przechowywane przez nas informacje nie są przedmiotem sprzedaży.

Strona internetowa może zawierać połączenia z innymi stronami, nie należącymi do FUJIFILM Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce. FUJIFILM Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce nie ponosi odpowiedzialności za politykę ochrony danych osobowych na tych stronach internetowych.

Internetowe Studio Fotograficzne - Zamów odbitki najwyższej jakości przez Internet. Zamawiając zdjęcia przez Internet nie musisz wychodzić z domu. Jako pierwsi uruchomiliśmy możliwość zamówienia zdjęcia 3D, co otwiera nowy rozdział pod tytułem Fotografia trójwymiarowa. W naszej ofercie jest: Odbitka, Fotogadżety i zdjęcia trójwymiarowe.